Ana içeriğe atla

Gidene kal denmez


Ne kadar kırılsan da, 
Darılsan da,üzülsen de,
Gidene kal denmez.
Gidene gitme denmez. 
Çünkü kendi tercihini yapmış, 
Sen onun için bitmişsin zaten. 

Yaptığı hataları asla söylemez, 
Arkasın da durmaz. 
Başkalarını suçlamaya devam eder,
Yaptığını bilirsin ama yapmadım der.
Sende kalırsın öyle,
Arkasın dan baka kala. 

Yorumlar

 1. Arkasın dan baka kala .. yüreğine sağlık canım benim sevgiler ....

  YanıtlayınSil
 2. Didaktik güzel bir siir olmuş. Emeğine sağlık..

  YanıtlayınSil
 3. öyledir insanlaar, aman bırak gitsin yaaa :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. aman bıraktık gitti yolu açık olsun teşekkür ederim yorumun için :)

   Sil
 4. Hocam elinize saglık harika tek kelime ile

  YanıtlayınSil
 5. Merhabalar.
  Şiiriniz okuyunca hemen aklıma geldi: "Gitmek mi kolay, kalmak mı?" Kalmak zordur, ama gitmek en kolayıdır. Gidene onun için kal diyemezsin. Çünkü o kolay olanı seçmiştir. Kaleminize ve yüreğinize sağlıklar dilerim.
  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

başlangıç mimi

Merhaba arkadaşlar uzun süredir yoktum ama girip bakayım dedim  eski paylaşımlarıma baktım yaşanmışlıklarımı gördüm ve şunu anladım ki zamanla her şey geçiyor evet izi kalıyor ama normalleşiyorsunuz hiç yaşamamış gibi o anki derbeder haliniz den eser kalmıyor sadece geçmişiniz den gelen bir pişmanlık oluyor zamanla değişmeyen tek şey bizi üzen insanlara değer vermeye devam ediyoruz şimdi bir dönüş başlangıcı olarak bir mim yapmak istiyorum bence mimler her zaman yapılmalı uzun süre sonra tekrar bir mim mimin ismi hayat öyküsü yani yaşanmışlıklarınızı paylaşmanız ve hayatta öğrendiğiniz dersler yani şöyle anlatayım yaşadığınız şeyi ve ondan ne gibi ders aldığınızı yazmak bu arada tabi ki zorunda değilsiniz kabul etmek sadece içimizi dökmeye ihtayıcımız olduğunu düşünüyorum belki bir nebze olsun içimiz huzur dolar. Şimdi tekrar mim sorumuzu yazıyorum: 1) Yaşadığınız kötü olayı anlatır mısınız? 2) Yaşadığınız bu olaydan ne gibi dersler çıkardınız? Hadi bakalım şuan da bu yazıyı o

Sabrın sonu selamettir

Sabrın sonu selamettir Sadece sen bilirsin kendi değerini, İnsanlar bilemez senin değerini. Ancak kaybederse anlar seni, Sevgiden eser kalmaz. Hayatta her şey yaşanabilir, İnsanlar seni kandırmaya çalışabilir. Seni kırabilir üzebilir, Fakat kim doğru ki m yanlış görebiliriz. Ama unutmamalıyız ki, Sabrın sonu selamettir. Hayatta her şey yaşanabilir, Fakat hayatın için de yaşıyoruz işte.