27 Ekim 2016 Perşembe

HAYALLERİM VE BİZ

1.Hayal kurmaktan hoşlandığınız bir yer veya zaman dilimi var mı ?
Hayal kurmak benim için hayat demek benim hayallerim eğer bir gün maddi yönden iyi olursa insanlara yardım etmek onların ihtiyaçlarını karşılamak istiyorum bu beni mutlu eder yani kısaca aslında hayal kurmak için yer zaman olarak gerçekten karanlıkdan ziyade sessiz bir ortam yeterli yani tabi ki müzik eşlik ettiği zaman daha da güzel olduğu kesin ve bende her gün her gece hayal kurarım hayal kurmayan insanın bana göre hayatı olmaz o yüzden hayal kurun ve hayallerinizden asla vazgeçmeyin.
2.En çok nelerin hayalini kurarsın ? 
Yukarda belirttigim gibi insanlara yardım etmek onların intiyaçlarını karşılamak elimizden geldiğince destek olmak ve ondan sonra 2 katlı Bahçeli bir ev bahçesinde köpeğim huzurlu mutlu bir hayal bunlar benim en çok hayal ettiğim şeylerdir. Gerçekleşmeyecek hayaller bile olsa yine de hayal ederim belki olmayacak diye üzülürüm ama yine de asla hayal kurmaktan vazgeçmem bir de emeğimle kazanacağım güzel bir iş öyle yani fakat ne olursa olsun hayallerimden vazgeçmem.
3.Şimdiye dek hayalinizi gerçekleştirdiniz mi ? 
Gerçekleştirmedim zaten hayal dediğimiz zamanla belki olabilir bir şey hayallerin olmasi için gereken şeyler vardır bence herkesin hayalleri farklı benim hayallerim böyle.
4.Henüz gerçekleşmemiş ama ille de gerçekleşecek dediğiniz bir hayaliniz var mı? 
Evet var 2 katlı bir bahçeli Ev huzur ve bahçemde köpek  şuan gerçekleşmedi ama olacak umut ediyorum.
Bu mimi ilk defa yapıyorum umarım güzel olmuştur 
Mimlediklerim :
HİKAYE KALPLİ KADIN 
SADE VE DERİN 
SEMANUR KOK 
BÜCÜRÜK VE BEN
İÇİMDEN GELDİĞİ GİBİ 
UZUN LAFIN KISASI 

14 yorum:

 1. İki katlı, bahçeli ev ve bir köpiş ne kadar masum ve güzel bir hayal. İNşallah bir gün bu hayalin gerçekleşir. Hem de bir köpeği sokaktan kurtarmış olacaksın....
  Beni de mimlemişsin teşekkür ederim ama zaten yaptım ben bu mimi, sayfamda okuyabilirsin..:)

  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. olsun sen yapmış ol benim içimden böyle geldi evet benim hayallerim böyle bazen insan tabi ki huzur istiyor bende bunlardan biriyim teşekkür ederim yorumun için :)

  YanıtlaSil
 3. Hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle canım :)

  YanıtlaSil
 4. Sağol teşekkür ederim inşallah :)

  YanıtlaSil
 5. ayyyy kıyamaaam işallah insanlara yardım edersin tabiii ne güzel anlatmışsıın. baksana bi deee, mimlediklerinin bloguna gidip onları mimlediğini sölemelisiiin işteee :)

  YanıtlaSil
 6. İnşallah canım teşekkür ederim yorumun için :)

  YanıtlaSil
 7. Ne güzel bir mim olmuş kalemine sağlık ayrıca mim için teşekkürler.. 😊

  YanıtlaSil
 8. Teşekkür ederim önemli değil :)

  YanıtlaSil
 9. Mim için teşekkürler ben cevabımı buraya yorum olarak verebilirim çünkü bu konuda söyleyebileceğim tek bir cümle var sadece; Hayal Kurmayı Bırakalı Uzun Zaman Oldu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumun için teşekkür ederim bence böyle düşünmemelisn çünkü hayal varsa hayatta vardır

   Sil
 10. ay eski mimdi bu hatırlamadım şimdi yapmıştım di mi yaptıysam adını da yazmış olmam lazım. eskiyen mimleri siliyom da ondan yani hatırlamadım şimdi. hımmm başka blog sandım ben deee. bilemedim bak zamanın olursa bu son yeni yıl mimini yaparsın sona yine başka mim yıllarım sana beeen :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol inşallah yaparım :) valla sen yapmışmıydın inan hatırlamıyorum ben de

   Sil
  2. Sağol inşallah yaparım :) valla sen yapmışmıydın inan hatırlamıyorum ben de

   Sil